Dnes je Štvrtok, 25.8.2016, meniny má Ľudovít, zajtra Samuel
Užívateľ: Výhody registrácie Registrácia Prihlásenie
Pridať inzerát Pridať pracovnú ponuku Pridať podujatie Pridať firmu
Sme aj na Facebooku

Voľné miesto Prevádzkový zámočník

Pracovná pozícia Prevádzkový zámočník v Kysuckom Novom Meste

Firma: OMNIA KLF, a. s.

Počet voľných pracovných miest: 1

Miesto výkonu práce
Kysucké Nové Mesto
okres Kysucké Nové Mesto
Kukučínova 2734
02401
Kontaktná osoba
PhDr. Dana Sečníková
personalista
tel.: +421414201216
personal@omniaklf.sk
Ponúkaná hrubá mzda
dohodou
Dátum nástupu
ihneď
Dátum pridania ponuky
27. 1. 2015
Dátum poslednej aktualizácie
27. 1. 2015
Pracovný a mimopracovný pomer: -
pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24
dohodou
Pracovná oblasť: -
Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň práce

- Vykonáva prevádzkové opravy, BO, SO a GO strojov,

- volí demontážne a montážne postupy pri vykonávaných opravách, potrebné nástroje, pomôcky a náhradné diely na montáž, demontáž a opravy strojov a zariadení,

- nastavuje a skúša servoventily pre ovládanie hydraulických systémov strojov,

- nastavuje kinetiku strojov podľa pohybových diagramov,

- zodpovedá za kvalitu opravy a za dodržanie termínov opravy,

- zodpovedá za všetky ostatné údržbárske činnosti, ktoré vykonáva pre zabezpečenie dobrého technického stavu strojov a ostatných IP podľa platnej dokumentácie.

Náplň práce

Pracovné podmienky

Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Požadované zručnosti a schopnosti

Ďalšie požiadavky:
- Vyučený v učebnom odbore prevádzkový zámočník, resp. obrábač kovov,

- orientácia v predpísaných normách, čítanie technickej a výkresovej dokumentácie,

- schopnosť výkonu práce vo výškach,

- zváračský kurz, viazač bremien, žeriavnik, vodič VZV - oprávnenia vítané.

Údaje zamestnávateľa

Obchodné meno: OMNIA KLF, a. s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 00211095
Internetová adresa: personal@omniaklf.sk
Telefón: 0414201216
Charakteristika:
Spoločnosť patrí k tradičným výrobcom výkovkov, hlavne pre ložiskový priemysel a ložísk do automobilového priemyslu.
Adresa:
02401 Kysucké Nové Mesto
Slovensko

zdroj: upsvar.sk

Trh práce Pridať ponuku

Ďalšie mestá

Vyberte:

Počasie dnes

Teraz 8°C
Denná teplota °C
Nočná teplota °C

© 2014 Copyright by Kysuce.ideň.sk. Všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Ochrana súkromia | Mapa stránok