ADMIN
Dnes je Nedeľa, 25.9.2016, meniny má Vladislav, zajtra Edita
Užívateľ: Výhody registrácie Registrácia Prihlásenie
Pridať inzerát Pridať pracovnú ponuku Pridať podujatie Pridať firmu
Sme aj na Facebooku

Voľné miesto Recepčná hotela

Pracovná pozícia Recepčná hotela v Kysuckom Novom Meste

Firma: BTG HOLDING s. r. o.

Počet voľných pracovných miest: 2

Miesto výkonu práce
Horný Vadičov
okres Kysucké Nové Mesto
Horný Vadičov 454
02345
Kontaktná osoba
Ing. Ľuboš Stanko
tel.: +421421414312900
prevadzkar@rsvadicov.sk
Ponúkaná hrubá mzda
dohodou
Dátum nástupu
ihneď
Dátum pridania ponuky
19. 1. 2015
Dátum poslednej aktualizácie
19. 1. 2015
Pracovný a mimopracovný pomer: -
pracovný pomer na neurčitý čas
dohodou
Pracovná oblasť: -
Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Náplň práce

- evidencia hostí v rezervačnom systéme,

- prideľovanie izieb podľa požiadaviek hostí a aktuálnych voľných kapacít ubytovacieho zariadenia,

- poskytovanie informácií a asistencia pri riešení vzniknutých problémov a sťažností,

- zabezpečovanie telefonických a e-mailových rezervácií,

- vystavovanie pokladničných dokladov za ubytovacie služby.

Náplň práce

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Osobnostné predpoklady

komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Požadované zručnosti a schopnosti

Cudzie jazyky:
anglický - elementárna: A1 a A2
Počítače:
Microsoft Word - pokročilá
Microsoft Excel - pokročilá
Microsoft Outlook - pokročilá
Ďalšie požiadavky:
Požadovaná znalosť rezervačného systému HOREC podmienkou.

Prosíme uchádzačov / uchádzačky aby zasielali spolu so životopisom aj motivačný list a fotografiu.

Údaje zamestnávateľa

Obchodné meno: BTG HOLDING s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35759089
Telefón: +421414312900
Charakteristika:
BTG Holding s.r.o je firma, ktorá má širokú pôsobnosť na Slovenskom trhu i v zahraničí. Prevádzkuje taktiež rekreačné stredisko RS Vadičov v Hornom Vadičove v Žilinskom kraji.
Adresa:
Ľubochnianska 9
83104 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko

zdroj: upsvar.sk

Trh práce Pridať ponuku

Ďalšie mestá

Vyberte:

Počasie dnes

Teraz 8°C
Denná teplota °C
Nočná teplota °C

© 2014 Copyright by Kysuce.ideň.sk. Všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Ochrana súkromia | Mapa stránok