Dnes je Utorok, 6.12.2016, meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz
Užívateľ: Výhody registrácie Registrácia Prihlásenie
Pridať inzerát Pridať pracovnú ponuku Pridať podujatie Pridať firmu
Sme aj na Facebooku

Voľné miesto Technológ výroby

Pracovná pozícia Technológ výroby v Kysuckom Novom Meste

Firma: KINEX - KLF, a. s.

Počet voľných pracovných miest: 2

Miesto výkonu práce
Kysucké Nové Mesto
okres Kysucké Nové Mesto
Kukučínova 2346
02401
Kontaktná osoba
Anna Dadajová
personálny špecialista
tel.: +0414201221
anna.dadajova@kinexbearings.sk
Ponúkaná hrubá mzda

dohodou
Dátum nástupu
ihneď
Dátum pridania ponuky
13. 10. 2015
Dátum poslednej aktualizácie
Pracovný a mimopracovný pomer: -
pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: -
Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň práce

- Návrh a vývoj technologického procesu,

- riešenie problémov v oblasti technológie výrobného procesu,

- riešenie problémov v oblasti racionalizácie a optimalizácie výrobkov,

- činnosti spojené s predbežným hodnotením vyrobiteľnosti nových výrobkov,

- zodpovednosť za návrh a vývoj technologického procesu,

- práca v oblasti inžinieringu.

Ponúkané výhody

Možnosť sebarealizácie, využitie schopností a odborného potenciálu, zaujímavý motivačný program.

Náplň práce

Pracovné podmienky

Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore strojárstvo
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore výrobné technológie - strojárske technológie a materiály

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Osobnostné predpoklady

praktické myslenie
spoľahlivosť

Požadované zručnosti a schopnosti

Vodičské oprávnenie:
Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
Cudzie jazyky:
anglický - pokročilá: B1 a B2
Počítače:
Microsoft Word - pokročilá
Microsoft Excel - pokročilá
Microsoft Outlook - pokročilá
Microsoft PowerPoint - pokročilá
Ďalšie požiadavky:
FMEA, PPAP, projektvé riadenie.

Údaje zamestnávateľa

Obchodné meno: KINEX - KLF, a. s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36400181
Telefón: 0414201221
Charakteristika:
Naša spoločnosť patrí medzi významných dodávateľov ložísk. Hlavnou úlohou a cieľom je zabezpečiť dodávky kompletného sortimentu ložísk vyrábaných v jednotlivých závodoch ložiskovej divízie, rozvíjať spoluprácu so zákazníkmi a poskytovať im služby podľa ich požiadaviek. Do našej ložiskovej skupiny patria výrobné závody KINEX-KLF, a.s. Kysucké Nové Mesto, KINEX, a.s. Bytča a obchodná spoločnosť KINEX BEARINGS, a.s.
Adresa:
02401 Kysucké Nové Mesto
Slovensko

zdroj: upsvar.sk

Trh práce Pridať ponuku

Ďalšie mestá

Vyberte:

Počasie dnes

Teraz 8°C
Denná teplota °C
Nočná teplota °C

© 2014 Copyright by Kysuce.ideň.sk. Všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Ochrana súkromia | Mapa stránok