Dnes je Štvrtok, 28.7.2016, meniny má Krištof, zajtra Marta
Užívateľ: Výhody registrácie Registrácia Prihlásenie
Pridať inzerát Pridať pracovnú ponuku Pridať podujatie Pridať firmu
Sme aj na Facebooku

Voľné miesto Údržbár hotela

Pracovná pozícia Údržbár hotela v Kysuckom Novom Meste

Firma: BTG HOLDING s. r. o.

Počet voľných pracovných miest: 1

Miesto výkonu práce
Horný Vadičov
okres Kysucké Nové Mesto
Horný Vadičov 454
02345
Kontaktná osoba
Ing. Ľuboš Stanko
tel.: +421414312900
prevadzkar@rsvadicov.sk
Ponúkaná hrubá mzda
dohodou
Dátum nástupu
ihneď
Dátum pridania ponuky
26. 1. 2015
Dátum poslednej aktualizácie
26. 1. 2015
Pracovný a mimopracovný pomer: -
pracovný pomer na neurčitý čas
dohodou
Pracovná oblasť: -
Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Náplň práce

Výkon údržbárskych prác v hoteli a jeho okolí, obsluha elektrozariadení, denné prideľovanie úloh vedúcim pracovníkom, riešenie požiadaviek jednotlivých oddelení na technickú údržbu, údržbárske práce podľa daných priorít, kompletné technické zabezpečenie a údržbu všetkých izieb hotela, verejných priestranstiev v hoteli, údržba a oprava všetkých typov inštalácií, kanalizácie, odtokov, elektriky a ostatných potrebných náležitostí.

Náplň práce

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Požadované zručnosti a schopnosti

Vodičské oprávnenie:
Skupina B
Skupina C
Ďalšie požiadavky:
Znalosť cudzieho jazyka výhodou, min. 2 – 3 ročné skúsenosti s prácou na technickom oddelení pri údržbe budov, schopnosť primeranej komunikácie so zákazníkmi, hosťami a personálom hotela, zmysel pre poriadok a precíznosť.

Údaje zamestnávateľa

Obchodné meno: BTG HOLDING s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35759089
Telefón: +421414312900
Charakteristika:
BTG Holding s.r.o je firma, ktorá má širokú pôsobnosť na Slovenskom trhu i v zahraničí. Prevádzkuje taktiež rekreačné stredisko RS Vadičov v Hornom Vadičove v Žilinskom kraji.
Adresa:
Ľubochnianska 9
83104 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko

zdroj: upsvar.sk

Trh práce Pridať ponuku

Ďalšie mestá

Vyberte:

Počasie dnes

Teraz 8°C
Denná teplota °C
Nočná teplota °C

© 2014 Copyright by Kysuce.ideň.sk. Všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Ochrana súkromia | Mapa stránok